Šis receptas išsiskiria tuo, kad faršas praturtinamas duona, kuri suteikia ypatingą minkštumą ir tekstūrą. Šnicelis tampa nepaprastai sultingas, o traški džiūvėsėlių plutelė sukuria tobulą kontrastą. Kiekviena šeimininkė turi savo subtilių paslapčių, kaip pagaminti tobulą šnicelį, tačiau šis receptas apima pagrindines klasikinio šnicelio gaminimo technikas ir bus puikus pagrindas jūsų kulinarijai.
Galimos ingredientų alternatyvos
- Nors tradiciškai naudojamas kiaulienos faršas, galite eksperimentuoti su jautienos faršu arba mišriu jautienos ir kiaulienos faršu (santykiu 50:50).
- Juodą duoną galima pakeisti balta duona arba batonu, nors juoda duona suteikia gilesnį, sodresnį skonį.
- Vietoje įprasto augalinio aliejaus tinka naudoti sviestą arba lydytą kiaulės taukų mišinį, kuris suteiks ypatingą skonį.
- Jei neturite česnako, galite naudoti česnako miltelius (apie 1/4 šaukštelio) arba smulkiai supjaustytą svogūną.
- Džiūvėsėlius galima pasiruošti namuose, sudžiovinus ir sumalus duoną, arba naudoti panko džiūvėsėlius traškesnei tekstūrai.
Reklama
Patiekalo gaminimo patarimai - Formuojant šnicelius, patartina rankas sudrėkinti šaltu vandeniu – taip faršas mažiau lips prie pirštų.
- Šnicelius reikėtų kepti vidutinio karštumo keptuvėje, nes per karšta keptuvė lems tai, kad džiūvėsėliai greitai apskrus, o vidus liks neiškepęs.
- Jei norite dar sultingesnių šnicelių, į faršą galite įdėti šaukštą grietinės.
- Prieš patiekiant, šnicelius galima trumpai (apie 5 minutes) palaikyti 150°C įkaitintoje orkaitėje – taip jie išliks šilti ir traškūs.
- Patiekalą puikiai papildo grietinės ir žolelių padažas – sumaišykite grietinę su kapotais krapais, petražolėmis ir šlakeliu citrinos sulčių.
Elena
Atsakyti
Ingrida
Angelė Tik
Atsakyti
Robertas Simonavičius
Atsakyti
Kas kaip nori ir taip daro
dangė
Atsakyti