Šitaip paruošti čeburekai gaunasi minkšti ir labai skanūs. Visa paslaptis yra tešloje, į kurią dėsime kefyrą ir varškę. Tokia tešla yra tarsi "stebuklinga", bet itin tinkanti šiam patiekalui. Esu visiškai tikra, kad nenusivilsite ir ateityje gaminsite tik šitaip. Tad imkite receptą jau dabar ir pradėkite gamybą nieko ilgai nelaukdami!;)
Galimos ingredientų alternatyvos
- Jei neturite 9% riebumo varškės, galite naudoti ir 5% arba 15% riebumo varškę – rezultatas vis tiek bus puikus.
- Kefyrą galima pakeisti natūraliu jogurtu arba rūgpieniu – tik įsitikinkite, kad produktas būtų kambario temperatūros.
- Mėsos įdarui tinka įvairūs faršo variantai: galite naudoti kiaulienos, jautienos arba mišrų faršą. Vegetarams siūlau išbandyti čeburekus su grybų ir daržovių įdaru – jie taip pat išeina labai skanūs!
- Fermentinį sūrį galima pakeisti mocarela arba feta sūriu, kurie suteiks čeburekams kitokį, bet lygiai taip pat gardų skonį.
- Česnako nemėgstantys gali jo atsisakyti arba pakeisti česnako milteliais, kurie suteiks subtilesnį skonį.
Reklama
Patiekalo gaminimo patarimai - Kad čeburekai išeitų dar minkštesni, tešlą būtinai palikite pailsėti šaldytuve bent valandą – tai padės glutenui atsipalaiduoti ir tešla taps elastingesnė. Tešlą kočiojant, stenkitės, kad ji būtų vienodo storio – taip čeburekai keps tolygiai.
- Jei norite dar sultingesnio įdaro, į mėsos faršą galite įdėti šiek tiek vandens arba sultinio. Svogūnus ir česnakus rekomenduoju smulkinti labai smulkiai – taip jie geriau išsileis kepant ir suteiks įdarui daugiau aromato.
- Kepant čeburekus, aliejus turėtų būti gerai įkaitęs, bet ne per karštas, kad tešla neiškeptų per greitai išorėje, bet liktų neiškepta viduje. Iškeptus čeburekus būtinai padėkite ant popierinio rankšluosčio, kuris sugertų perteklinį aliejų.
Jūratė
Atsakyti
Rita Rimkute Skopiene
Atsakyti